دسته بندی : همه

انتشارات میلاد ناصح زاده

آخرین بروزرسانی : 28 بهمن، 1402

دروس اختصاصی کنکور فرهنگیان


احتمالا مهمترین خبر و رخداد درباره کنکور 1403 تا به امروز ، تغییرات گسترده ای است که تو حوزه پذیرش دانشجو در رشته های تربیت معلم اتفاق افتاده ؛ فرهنگیان دیگه برای خودش یه کنکور مجزا داره، انتخاب رشته جداگانه داره، دروس تخصصی داره و به طور کلی میشه ادعا کرد که داستان کنکور فرهنگیان به طور کلی تغییر کرده ! تو این مقاله قصد داریم به بررسی دروس اختصاصی کنکور فرهنگیان بپردازیم.دو درس جدیدی که احتمالا اغلب بچه­ها شناخت چندانی در موردش ندارن و احتمالا یکی از دغدغه‌های مهم هواداران پر تعداد رشته‌­های دانشگاه فرهنگیان ، امروز اینه که از چه منابعی میتونن این دروس جدید رو مطالعه کنن تا با آمادگی کامل سر جلسه آزمون حاضر بشن.میخوام این خبر خوب رو بهت بدم که حتی نمونه سوال­‌های جذابی از دروس اختصاصی کنکور فرهنگیان قرار هستش ببینی تو همین مقاله.

 

کنکور فرهنگیان

همونطور که احتمالا در جریان هستین ، از کنکور 1402 ، کنکور در دو نوبت برگزار شد ؛ دی ماه و تیر ماه.
در سال 1403 ، آزمون سراسری در دو نوبت ، در ماه‌های اردیبهشت و تیر برگزار خواهد شد.کنکور نوبت اول که در تاریخ 6 و 7 اردیبهشت برگزار میشه ، از همین امروز ، به نوعی معروف شده به کنکور فرهنگیان ؛ حالا چرا ؟ چون هرکی دوست داره وارد دانشگاه فرهنگیان بشه ، باید در کنکور اردیبهشت شرکت کنه و صدالبته به سوالات دروس اختصاصی کنکور فرهنگیان هم پاسخ بده.

 

جدول زمان بندی کنکور فرهنگیان

قبل از اینکه بریم سراغ دروس اختصاصی کنکور فرهنگیان ، چون ممکنه هنوز برخی از داوطلبین به طور کامل در جریان تغییرات گسترده کنکور فرهنگیان نباشن ، خیلی خلاصه و تو یه جدول ، همه چیز رو براتون خلاصه کردیم :