پکیج معلم شو استاد ناصح زاده

دوره جامع معلم شو

قیمت کل: 3,000,000 تومان

قیمت نهایی با اعمال تخفیف : 1,000,000 تومان

 

 

معلم شو یک پکیج کامل و بی­ نظیر درباره فرهنگیان است . با افتخار می­گوییم بی ­نظیر، چون در هیچ مجموعه و هیچ آموزشگاه و هیچ پکیجی ، منابع فرهنگیان با این دقت و جزئیات تدریس نشده و درباره مصاحبه ، توضیحات بخش به بخش و کامل ارائه نشده ­است.در پکیج معلم شو، شما این بخش­ها را خواهید دید :

1.فوت و فن فرهنگیان : توضیح کامل آنچه باید درباره فرهنگیان بدانید و ممکن است نا آگاهی از این مطالب ، مانع قبولی شما شود.

2. مصاحبه فرهنگیان : توضیح بخش به بخش مصاحبه و توضیح مراحل + آوردن سوالات مصاحبه همراه با پاسخ دقیق و درست آنها که خیال شما را در روز مصاحبه راحت می­ کند.

3. هوش و استعداد معلمی : تدریس تک تک سرفصل­ های هوش و استعداد معلمی و حل تست­ های مرتبط با هر موضوع + یک آزمون جامع هوش و استعداد معلمی ، شامل ویدیوی آموزشی ، جزوه خام ، جزوه پرشده ، تخته دست­نویس استاد و تکلیف جلسه به جلسه است.

4. دین و زندگی : تدریس دین و زندگی دهم و یازدهم (بخش­ هایی که به عنوان منبع معرفی شده) همراه با حل تست پایان هر درس و بررسی تست ­های ترکیبی. دین و زندگی ، شامل ویدیوی آموزشی ، جزوه خام ، جزوه پرشده ، تخته دست­نویس استاد و تکلیف جلسه به جلسه است.

5. مهارت معلمی : تدریس کتاب مهارت معلمی اثر استاد قرائتی همراه با حل تست و بررسی قسمت ­های مهم. مهارت معلمی ، شامل ویدئوی آموزشی ، جزوه خام ، جزوه پر شده و تخته دستنویس استاد است. 

6. سوالات احکام: پاسخ به سوالات احکام (مسائل فقهی و مذهبی) مصاحبه. این بخش، شامل تعداد بسیار زیادی سوال با پاسخ تشریحی و قابل فهم و کاربردی است.

زیر دوره‌ها

معلم شو - فوت و فن

شما با دیدن جلسات فوت و فن فرهنگیان ، از هر مشاور و دبیری بیشتر درباره فرهنگیان خواهید دانست. استاد میلاد ناصح ­زاده با سابقه 17 ساله در مشاوره و انتخاب ­رشته کنکور، و همچنین تخصص در امر فرهنگیان به گواه چندین هزار قبولی ، مدرس این جلسات هستند. اطلاعات دقیق و درستی که استاد در این جلسات در اختیار شما می­ گذارند ، سبب می ­شود در هیچ مرحله از این مسیر، دچار سردرگمی یا اشتباه غیرقابل جبران نشوید. پیشنهاد می­ کنیم این بخش را چندین بار ببینید و برای خود یادداشت برداری کنید.

معلم شو - سوالات مصاحبه

استاد میلاد ناصح­ زاده با تدریس این بخش ، اتفاق بسیار مهمی را رقم زدند. ایشان مسئولیت تدریس این بخش را خود به عهده گرفتند ، فقط و فقط به دلیل حساسیت بسیار بالای مصاحبه و نگرانی از بابت انتقال درست مطالب به شما داوطلبان عزیز. در این بخش، تمام مراحل مصاحبه ، نکات مهم در هر مرحله ، چگونگی شروع ، نحوه برخورد با مصاحبه ­کنندگان ، سوالات هر مرحله ، پاسخ ­های درست ، نحوه نمره دهی و موارد امتیاز آور برای شما ، به طور کامل توضیح داده ­شده. با دیدن تمامی جلسات این بخش ، هیچ نگرانی و سوالی درباره مصاحبه با شما نخواهد ماند.

معلم شو - هوش و استعداد معلمی

سازمان سنجش هیچ منبعی برای هوش و استعداد معلمی مشخص نکرده و همین باعث دشواری کار داوطلبان عزیز شده­ است. بهترین استاد هوش و استعداد ایران، مدرس سوالات هوش از پایه تا کنکور دکتری، استاد محمد کنفچیان، به شما یاد خواهد داد که چه تیپ سوالاتی در هوش و استعداد وجود دارد و از هر کدام این سرفصل ­ها ممکن است چه سوالاتی در آزمون شما بیاید. این بخش، پر از نمونه سوال و تست و آزمون جامع است، پس تمام فیلم ­ها را در شرایطی که به کاغذ و قلم دسترسی دارید و کاملا سر حال هستید ببینید.

معلم شو - دین و زندگی

بخش­ هایی از کتاب دین و زندگی دهم و یازدهم از منابع امسال کنکور اختصاصی فرهنگیان است. از آنجا که دین و زندگی دیگر در کنکور سراسری وجود ندارد ، تستی خواندن آن برای دانش ­آموزان سخت شده ­است. استاد هادی ناصری ، اینجا هم به داد شما رسیده و با جزوه ه­ای بی­نظیر و پر از نکته ، به همراه تست ­های مفهومی و ترکیبی ، دین و زندگی را کلمه به کلمه در ذهن شما حک می­ کند.

معلم شو - مهارت معلمی

کتاب مهارت معلمی استاد قرائتی ، از آنجا که برای اولین بار است در منابع قرار می­ گیرد ، نمونه تدریس و بانک تست و خلاصه قابل اعتمادی ندارد. پکیج معلم شو، تنها مرجع دسترسی شما به منبعی قوی و بدون خطا است که استاد هادی ناصری از توانمندترین و دلسوزترین استادان کشور، آن را برای شما تدریس می­ کند.کتاب مهارت معلمی پر از مطالب تعلیم و تربیت ، حدیث ، آیه و مسائل مورد استفاده در زندگی روزمره است که با توجه به حجم مطالب مهم ، خواندن جلسه به جلسه با استاد ناصری ، تنها راه تسلط بر کتاب است.

معلم شو - احکام

بخشی از مصاحبه ، سوالات فقهی و مذهبی است که همیشه برای داوطلبان ایجاد نگرانی می­کند. تعداد سوالات و نداشتن پاسخ درست برای آنها یکی از عوامل مردود شدن در سال ­های اخیر بوده. جمع ­آوری تعداد بسیار زیادی سوال احکام و پاسخ مفصل برای آن ها، با بیان استاد هادی ناصری که خود بر احکام کاملا مسلط هستند ، سبب می­ شود احکام را هرگز فراموش نکنید.